Quality

Наша головна мета і принцип - зробити харчування цілющим досвідом, який несе задоволення. І ми вважаємо себе творцями змін, які прагнуть робити позитивний вплив на якість життя людей.

Відбір інгредієнтів

Ми ретельно відбираємо чисту сировину - сушені фрукти, ягоди, овочі, насіння і трави, вирощені без використання пестицидів, агрохімікатів та ГМО. Наша продукція сушиться природним шляхом без додавання будь-яких інгредієнтів. Кожна партія сировини проходить ретельну перевірку на наявність відповідних сертифікатів та оцінку смакових якостей. Ми самі тестуємо продукцію та особисто відвідуємо підприємства та фермерські господарства, щоб оцінити їхні підходи до справи. У деяких випадках ми навіть замовляємо органічним фермерам вирощувати продукцію під наші потреби. Як фахівці своєї справи, ми тонко розуміємо нюанси, які сприяють тому, щоб їжа була не лише смачною, але й корисною. Тому ми обираємо лише найкращі продукти.

Ми співпрацюємо лише з тими фермерами та виробниками, які мають щиру пристрасть до своєї справи, демонструють прозорість і максимальну повагу до свого продукту, старанно дотримуючись стандартів органічного виробництва та якості. Часто це фермери-виробники, які сушать продукцію безпосередньо на місці, де її вирощують. Такий підхід гарантує, що фрукти  досягають оптимальної зрілості перед сушінням і позбавлені необхідності додавання цукрового сиропу або лимонної кислоти в якості консервантів. Саме тому наші продукти мають такий чудовий природній смак і якість. Адже більшість фруктів, які транспортують на переробні підприємства часто збирають недозрівшими, оскільки при транспортуванні вони ризикують зіпсуватися.

Наша засновниця - одна з провідних світових експертів з відбору якісних та здорових продуктів харчування. Анна, відома своєю винятковою здатністю точно обирати найкраще для себе та інших. Її досвіду довіряють багато людей.

Пакування

Ми використовуємо герметичне пакування з винятковими бар'єрними властивостями, що захищають продукт від вологи, кисню та світла.Таким чином, наші товари зберігають свою первозданну якість протягом багатьох місяців, а подекуди і років.

Виробництво і технологія

Наші сушені продукти виготовляються з використанням суміші фруктів, ягід, овочів, трав і насіння, вони не містять повітряних злаків, що робить їх надзвичайно поживними. Незважаючи на невеликий розмір порції, вони дарують відчуття ситості й запеспечують енергією протягом трьох годин. Ця властивість допомагає запобігти переїданню та сприяє відчуттю легкості та бадьорості в організмі. Тому наші продукти підходять для людей, які дотримуються здорового харчування та усвідомленого підходу до їжі, в тому числі для людей, які праціють у сферах з великим фізичним та розумовим навантаженням.

Ми можемо з гордістю сказати, що наші продукти мають найвищу поживну цінність на одиницю ваги серед усіх аналогічних продуктів на ринку.
Використовуючи ретельну технологію "повільного сушіння", ми зберігаємо значну кількість необхідних необхідних вітамінів і мінералів.

Для кожного продукту ми розробляємо унікальний рецепт з використанням чистих, простих інгредієнтів без додавання шкідливих для вашого здоров'я інгредієнтів. Завдяки глибоким практичним знанням засновника в галузі здорового харчування та травлення, ми пропонуємо вам продукти, які дійсно змінюють життя на краще.

Всі наші продукти допомогають здоровому травленню, підвищують енергію та мають багато інших властивостей, які ви, безсумнівно, відчуєте і полюбите так само, як і ми.

Це наша головна мета і принцип - зробити прийом їжі цілющим досвідом, наповненим задоволенням. І ми вважаємо себе творцями змін, які прагнуть робити позитивний вплив на якість життя людей.

Дякуємо, що дочитали до кінця. Ми цінуємо ваш час та увагу! Більше інформації ви можете знайти в нашому блозі.