Team

АННА ГОРБЕНКО - ідеолог, засновниця, власниця брендів Healatte, Healthy Tradition.

Анна має 24-річний досвід в бізнесі, вона талановитий стратег і візіонер. До заснування компанії вона вела консалтинговий бізнес, спеціалізуючись на корпоративних фінансах, оцінці бізнесу та інвестиціях. У 2013 році, керуючись глибоким бажанням зробити значущий вплив на людей і планету, Анна задумала створити інвестфонд для імпакт бізнесів. Першим кроком у цьому напрямку було інвестування в 2015р в інноваційне виробництво здорової їжі, яке стало провідним брендом Healthy Tradition, якому довіряють багато людей. Завдяки її власній вірі та зусиллям бізнес пережив складні роки пандемії та війни в Україні і став міжнародним. А в часи ковіду та війни світ побачив і бренд здорових напоїв Healatte, в створенні якого допомогла рідна сестра. В 2023р було створено бренд Healing Taste, який об'єднав всі напрямки діяльності Анни у фуд бізнесі, додавши міжнародний e-commerce та консалтинг з розвитку інших харчових бізнесів, та допомогу їм у виході на міжнародний ринок.

У швидкоплинному світі корпоративних фінансів та підприємництва я усвідомила важливість особистого здоров'я, енергії та ефективності для загального добробуту. Якість їжі, яку ми споживаємо, відіграє життєво важливу роль у цьому. Завдяки моєму власному шляху до здоров'я, я стала досвідченим експертом у питаннях травлення та оздоровлення через рослинну їжу. Натхнена власним успіхом, я маю сильне бажання поділитися своїми знаннями та підходом з іншими, створюючи виняткові харчові продукти, які дозволяють гарно себе почувати, не йдучи на компроміси.

Я прагну використовувати лише чисті та натуральні інгредієнти, які сприяють травленню та мають цілющі властивості. Моя мета - щоб ви із задоволенням насолоджувалися смачною їжею, а вона непомітно працювала на підтримку вашого самопочуття.

Отримавши вичерпні знання про весь виробничий цикл, включаючи вирощування, переробку, зберігання та пакування, я зрозуміла тонкощі та величезну різницю в якості продукції. Стало очевидним, наскільки складно людям, які не володіють цими знаннями, зробити усвідомлений вибір. Важливо визнати, що самі лише дієтичні рекомендації не можуть повністю вирішити проблеми зі здоров'ям, якщо людина споживає неякісні, небезпечні та бідні на поживні речовини продукти.

Завдяки своєму досвіду в розробці та виробництві продуктів, я знайшла відповіді на власні питання щодо здорового, тривалого та повноцінного життя. Тепер, завдяки нашим спільним зусиллям, я дуже рада, що можу поділитися всім цим з вами.”

Ваша вдячність за те, що ми робимо є по-справжньому цінною!

 

НАДІЯ ЛАЙТ - маркетинг та розробка продуктів.

Надія креативна підприємиця з сильним бекграундом в маркетингу. Перш ніж приєднатися до нашої команди у 2021 році, вона розвивала свій бізнес з виробництва здорової їжі на Балі протягом 5 років. Надія поділяє наші цінності і має талан створювати гармонійні смаки, захоплюючі фото і відео, що дуже надихають.

"Ми з Анною зіткнулися зі значними проблемами зі здоров'ям, особистим та близьких. Цей досвід змусив нас змінити харчування на більш легке та повністю натуральне. Ми прийняли свідоме рішення відмовитися від тваринних продуктів та від їжі, що містить хімікати, глютен і стимулюючі речовини. Паралельно ми почали поглиблене вивчення біохімічних процесів організму і того, як на них впливають внутрішні трансформації.

Наш шлях - це шлях самопізнання, творчості та досягнення гармонії на всіх рівнях. Ми твердо переконані, що ліки не повинні замінювати нам їжу, а навпаки, наша щоденна їжа повинна слугувати нам ліками. Ми відкрили для себе глибокий зв'язок між харчуванням і нашим мисленням, а також те, як вони впливають на цілісне благополуччя - фізичне, психічне і духовне. Таким чином, ми навчилися обирати найкращі варіанти для себе і створювати продукти, які сприяють зціленню, як для нас, так і для інших.

Наш пошук рішень залишається нескінченним, оскільки ми постійно досліджуємо нові шляхи для поглиблення нашого розуміння здоров'я та балансу для кожного з нас.”